Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na
někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé
žumpě to rádi uvidí.
No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka


Reakci potrefeného kačera jsi asi
zaznamenala.....tím bych to ukončil 



Před chvíli mě vyhazuješ a
teď bys chtěl abych pokračoval
tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co
chtěji, ty já tuze rád
