Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a
neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim
potvrzuješ , že jsi blbý jak troky .

Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a
neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim
potvrzuješ , že jsi blbý jak troky .

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění ,
že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum
hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva .
je
A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?
Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi
nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie .

Člověče pomatený
Před chvíli mě vyhazuješ a
teď bys chtěl abych pokračoval
tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co
chtěji, ty já tuze rád

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou
třeskutou inteligencí .
