Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6526

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6526
Reakce na příspěvek #6511

Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6532 (1)

https://www.facebook.com/100000243984641/posts/37243856481872350/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Macinka to je muž na odpis , podržtaška Klauze Vaška . Ale takový Radar Radarovič , to by byla posila motoristů , obzvláště kdyby si nasadil přilbici tak preference letí nahoru . *2* *17574* *17574* *2* *33693* *34711* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6533 (2)

Vyskakuješ si stejně jako on. Je ti mě docela líto. Nic jsem ti neudělal. Jen to Ego se ovládnout nedá....tak si posluž alespoň tady, když v osobním životě sedíš v koutě. *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6535 (3)

Kuwa , já to s tebou myslím dobře . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6536 (4)

Ty myslíš? *3426* tak to bych do tebe neřekl, ani v tom nejčernějším snu *19966*