Ale vůbec né Roletko
Stačilo jen slušně
odpovědět, jako jsi to udělala ty. Chápu, že lidem žijícím v zahraničí
, je "s" jaksi bližší. No a ty české diskutéry, používajíc tvar
president, prostě považuji za odborníky.....raději to slovo do úvozovek
dávat nebudu. Venku je opravdu hodně teplo a opět by to tady mohlo začít
bouchat
Jen se usmívám nad těmi dvěmi
nedotknutelnými. Nejednou jsem jejich příspěvky olajkoval, to je v pohodě,
ale napsat něco proti nim, což tak vůbec nebylo. Tak to jsem si dovolil DOST
To jsem okamžitě přilboň a podobné
invektivy na mojí osobu. Od bezksichtu to beru. Prostě si nějak ulevit musí
Tím bych problém prezident x president
ukončil. 
Předmět diskuze:
O politice i životě obecně.
Upozorňuji:
Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.
