Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6574

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6574
Reakce na příspěvek #6568

Ale vůbec né Roletko *4511* Stačilo jen slušně odpovědět, jako jsi to udělala ty. Chápu, že lidem žijícím v zahraničí , je "s" jaksi bližší. No a ty české diskutéry, používajíc tvar president, prostě považuji za odborníky....­.raději to slovo do úvozovek dávat nebudu. Venku je opravdu hodně teplo a opět by to tady mohlo začít bouchat *13842* Jen se usmívám nad těmi dvěmi nedotknutelnými. Nejednou jsem jejich příspěvky olajkoval, to je v pohodě, ale napsat něco proti nim, což tak vůbec nebylo. Tak to jsem si dovolil DOST *16811* To jsem okamžitě přilboň a podobné invektivy na mojí osobu. Od bezksichtu to beru. Prostě si nějak ulevit musí *13842* Tím bych problém prezident x president ukončil. *2614*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před hodinou | #6579 (1)

Cha chá , přilboni , pozor aby ti taky nepraskla nějaká špice na mopedu až pojedeš přes Pinduli . *2* *17574* *2* *17574*