Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6533

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6533
Reakce na příspěvek #6532

Vyskakuješ si stejně jako on. Je ti mě docela líto. Nic jsem ti neudělal. Jen to Ego se ovládnout nedá....tak si posluž alespoň tady, když v osobním životě sedíš v koutě. *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6535 (1)

Kuwa , já to s tebou myslím dobře . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6536 (2)

Ty myslíš? *3426* tak to bych do tebe neřekl, ani v tom nejčernějším snu *19966*