Je mi líto diskutétů, nechajíc se vyprovkovat. Asi u nich není vše OK
Něco podobného jsem zažil na dvou
diskuzích , ovládaných uvědomělými soudružkami, které si dnes říkají
demokratky

Ne kazdy je zvykly na takove chovani, nejsou vsichni ze stejneho testa, nekdo ma radeji hladkou mouku a nekdo zas pouziva hrubsi.. lito ti byt nikoho nemusi, ponevadz kazdy sem chodi dobrovolne...
Pověz mi Roletko, proč by mi nemohlo být líto lidí, kteří se v
reálném životě neprosadí, ale tady když dostanou funkci, snaží se
vyžehlit svoje společensky nulové ego? 
Ne kazdy ma potrebu se zviditelnovat, je to jen urcity typ lidi, kteri se s tim uz narodili, tady nasli moznost svoji potrebu plne rozvinout, hodne se chlubi a radi mluvi o sobe. Za to , jak se kdo narodi , nikdo preci nemuze. Citi se spokojeni a o zadny soucit nestoji..na druhe strane rada lidi hleda nekoho, kdo by jim urcoval, jak maji smyslet...coz je zrejme nasledek socialismu.
Cha chá , společensky nulové ego . Dej si majzla , aby tvoje cimra nebyla
první , kterou zrušili pro správcovo pomatení smyslů .

Pokud na počítači čumilů , stejně neschopných, nanapsat příepěvek,
jako jsi ty, budou naskakovat čísla. Nevěřím, že bude cimra zrušená
I když bych si to přál 