Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6546

Zobrazit vše


| Předmět:
před 16 hodinami | #6546

https://medium.seznam.cz/clanek/yesenicak-bud-chlap-a-nesud-se-kara-turek-prezidenta-pavla-sam-na-zenu-poslal-advokaty-za-nadavku-v-baru-290889

Hranáč , představitel chlapské velkorysosti , ale když mu nějaká bába , slovy klasika , pomuchlá " společenské ego" někde v hospodě nadávkou , zažaluje ji . *2* *17574* *17574* *2*



| Předmět: RE:
před 16 hodinami | #6547 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 15 hodinami | #6548 (2)

https://www.facebook.com/reel/2255281488547282/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Pan Pitomio moralizuje praesidenta za předběžné opatření ústavního soudu ač sám je ten "íbrmenš" , co by o rovnosti před zákonem měl držet kušnu . *2* *17574* *2* *2* *2* *33693* *33648*



| Předmět: RE:
před 15 hodinami | #6549 (1)

Myslí to tak - buď trouba, co si od nás nechá srát na hlavu, my si budeme prezidenta vodit na špagátku, budeme si vytírat zadek s naší Ústavou, jako to dělal Zeman a ty, prezidente, budeš držet hubu.
Ten závozník je fakt idiot.