SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2464

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.26 12:23:10 | #2464

Kontrolní otázka. Slaví se v Německu 8.5. Den vítězství?



| Předmět: RE:
08.05.26 14:34:57 | #2495 (1)
| Předmět: RE:
08.05.26 14:40:26 | #2499 (1)

"8. květen, výročí bezpodmínečné kapitulace Wehrmachtu v roce 1945, se v Německu slaví jako Den osvobození od nacismu, avšak většinou se nejedná o státní svátek. Slouží jako oficiální pamětní den k připomenutí konce druhé světové války, holocaustu a obětí nacistického režimu."



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 14:49:55 | #2500 (2)

Jo, promítají si ty dokumenty z koncentráků?



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 15:02:15 | #2501 (3)

Zeptej se lidunky, to je Nemkyne, jiste to bude vedet!



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 15:04:10 | #2502 (4)

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:27:50 | #2520 (4)

..už zase vysíráš osobně..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:30:49 | #2522 (5)

Je tu jiny Nemec, nebo Nemkyne krome tebe? Neni, ty jsi tedy ta nejpovolanejsi ze vsech , co sem pisou, ktera muze informovat o stavu zalezitosti v Nemecku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:31:52 | #2523 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:30:00 | #2521 (4)

..jsem češka zrovna jako ty akorát,že na rozdíl od tebe chytřejší..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:32:27 | #2524 (5)

*2* *2* *2* *2* *2* ..mas dlouhe vedeni, jeste ze ti kopretina obcas neco vysvetli *2* *2* *2*



| Předmět: RE:
08.05.26 18:10:05 | #2515 (1)
| Předmět: RE: RE:
08.05.26 18:11:15 | #2516 (2)

Němci spíš drží smutek v dnešní den. Přece nebudou slavit že prohráli.




| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 18:22:50 | #2519 (3)

Ja myslim, ze Nemci porazku davno zpracovali, prosli katarzi, mozna proto z pocitu viny si nabrali plno cizincu opacne barvy pleti. V nemeckych skolach se ucilo o valce, proc vznikla a jake mela dusledky, zaci museli povinne navstivit v ramci vyuky jeden z koncentraku, vetsinou Dachau. Prakticky v kazde rodine nekdo bud padl, nebo byl v ruskem zajeti, nechteji se o tom moc bavit, trochu se i stydi, ale snazi se, aby na ne svet pohlizel uz jinak.