SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2467

Zobrazit vše


| Předmět: krudox kruo
08.05.26 12:45:54 | #2467

Pavla119
Pustila jsem tě sem na tvoji úpěnlivou žádost, že je otázkou života a smrti dávat sem příspěvky.
Zvědavě jsem očekávala něco zásadního. Ale vidím, že sem míníš dávat všelijaké sračky. Takže STOP a - klidně zemři.
*27482* *27482*



| Předmět: RE: krudox kruo
08.05.26 12:47:48 | #2468 (1)

..se ti divím,že se na ni nevysereš,že jsi tam vůbec lezl.. *6942*



| Předmět: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 12:55:34 | #2472 (2)

tobě chybí v předu zuby? kdopak ti je vyrazil za pomluvy? *34005*



| Předmět: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 14:33:24 | #2493 (3)

tobě chybí v předu zuby? někdo ti je vyrazil za pomluvy? *34003*



| Předmět: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 13:08:00 | #2477 (2)

chtěl jsem tam vysírat, co jinýho. a povedlo. chodit tam nechci. vždyť je to tam samej debil *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 15:50:36 | #2507 (3)

Povedlo se to, že jsi prosil a škemral o vstup, ty hňupe bez páteře *27179*
Hezky jsi se ztrapnil *4960*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 16:02:31 | #2511 (4)

já si myslim a dokonce jsem o tom i přesvědčenej, že 90procent lidí na chatujme to jako vtip pochopilo. od tebe jsem to ani nečekal. ty jsi na to moc jednoduchej



| Předmět: RE: krudox kruo
08.05.26 12:54:03 | #2471 (1)

že máš klidně chcípnout? já tě něznám, ale kdyby si byl proruský dezolát, tak má Pavla pravdu. *6365*



| Předmět: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 13:09:43 | #2478 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 16:01:16 | #2510 (3)

To psala tobě, Škemrale *4960*
Že se nestydíš, tak se ponížit. Jsi sračka.




| Předmět: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 15:48:47 | #2506 (2)
| Předmět: RE: krudox kruo
08.05.26 15:48:21 | #2505 (1)

Hezky jsi škemral a plazil jsi se před ní poníženě. Tvl to fakt už jsi pozbyl poslední špetku hrdosti??? *4960*



| Předmět: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 15:55:54 | #2508 (2)

běž zalejvat brambory, bramboráku, ať se ti z nich nepráší. Že jsem si dělal srandu ti nikdy nemůže dojít vzhledem k tvýmu psychickýmu obrazu




| Předmět: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 15:59:40 | #2509 (3)

Ale Škemrale, z toho už se nevykroutíš. Plazil jsi se a prosil. Tos klesnul ještě víc, Škemro.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 16:03:43 | #2512 (4)

sni dál. vnucovat ti nic nebudu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 18:08:15 | #2513 (5)

Teď po vystřízlivění se stydíš, co?
Nemáš chodit na diskuze opilej, Škemrale *2282*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: krudox kruo
08.05.26 18:09:29 | #2514 (6)

Reagovat nemusíš, stejně to nečtu, Škemro plazivý.