Pavla119
Pustila jsem tě sem na tvoji úpěnlivou žádost, že je otázkou života a
smrti dávat sem příspěvky.
Zvědavě jsem očekávala něco zásadního. Ale vidím, že sem míníš
dávat všelijaké sračky. Takže STOP a - klidně zemři.

Pavla119
Pustila jsem tě sem na tvoji úpěnlivou žádost, že je otázkou života a
smrti dávat sem příspěvky.
Zvědavě jsem očekávala něco zásadního. Ale vidím, že sem míníš
dávat všelijaké sračky. Takže STOP a - klidně zemři.

chtěl jsem tam vysírat, co jinýho. a povedlo. chodit tam nechci. vždyť
je to tam samej debil 
Povedlo se to, že jsi prosil a škemral o vstup, ty hňupe bez páteře 
Hezky jsi se ztrapnil 
já si myslim a dokonce jsem o tom i přesvědčenej, že 90procent lidí na chatujme to jako vtip pochopilo. od tebe jsem to ani nečekal. ty jsi na to moc jednoduchej
že máš klidně chcípnout? já tě něznám, ale kdyby si byl proruský
dezolát, tak má Pavla pravdu. 
To psala tobě, Škemrale 
Že se nestydíš, tak se ponížit. Jsi sračka.
Hezky jsi škemral a plazil jsi se před ní poníženě. Tvl to fakt už jsi
pozbyl poslední špetku hrdosti??? 
běž zalejvat brambory, bramboráku, ať se ti z nich nepráší. Že jsem si dělal srandu ti nikdy nemůže dojít vzhledem k tvýmu psychickýmu obrazu
Ale Škemrale, z toho už se nevykroutíš. Plazil jsi se a prosil. Tos klesnul ještě víc, Škemro.
Teď po vystřízlivění se stydíš, co?
Nemáš chodit na diskuze opilej, Škemrale 