Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
on tam nebyl kvůli přehlídce, ale jestli chceš podrobnosti, napiš si na slovenský ministerstvo, nebo ambasádu. jo a ještě. pustíš mě prosím na krudox kruo? potřebuju tam něco důležitýho napsat. je to otázka života a smrti