SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět: RE: Samozřejmě,
před 7 minutami | #6675 (1)

Krásný to den *5675*
I když asi jak pro koho, že? *27179*



| Předmět: RE: RE: Samozřejmě,
před 5 minutami | #6676 (2)

Bych chtěl vidět ty xichty Babiše, Mrcinky a zdejších bolševiků *17574* *5675*



| Předmět:
před hodinou | #6664

No… faktem je, že to tady Selena bral laxně i přes Lukášovi domluvy. Ne každý nahlášený příspěvek musí být smazaný ale tady to bývá občas za hranou. Tady jsou admini v pohodě a když si nasype popel na hlavu, tak si myslím, že mu Fantom trest sníží. Na nových Lidé.cz nebyl problém chytnout i doživotního banána. Sama jsem tam chytila 14 dní za: “tobě už se míchá sopel s mozkem”. Buďme rádi za zdejší hodně tolerantní administrátory…



| Předmět: RE:
před hodinou | #6665 (1)

Jžš sorry jako.-)))) Já jsem myslela, že jde o Selenu. *33648* *33648* *33648* Ale to na obsahu nic nemění.



| Předmět: RE:
před 30 minutami | #6670 (1)

Dodnes to bere laxně. Ba co víc, on kryje potížisty rusofily, místo aby je dávno zabanoval. Dosáhne leda zrušení diskuze.




| Předmět:
před hodinou | #6661

Prezident s žalobou nejspíš nemá šanci. Vláda má odpovědnost i za jeho činy, říká Gerloch (ústavní právník)



| Předmět: RE:
před hodinou | #6663 (1)

Ale bude sranda.-)))))



| Předmět: RE: RE:
před 27 minutami | #6672 (2)

Už je. Protáhly se vám Babišovcům xichty *4960* *17574* *5675*



| Předmět: RE:
před 29 minutami | #6671 (1)

Už uspěl. Pojede na summit nato. Co bude dál není podstatné.



| Předmět: RE: RE:
před 11 minutami | #6674 (2)

Nedělej účet bez hostinského.-) Jedná se o předběžné opatření, ne o konečné rozhodnutí, jak je v článku uvedeno. Babiš s tím počítal a určitě má i pro tuhle variantu řešení. Předčasná radost zatím není na místě.



| Předmět:
před hodinou | #6660

LIDKA *6934* tady teď chvíli nebude a posílá vzkaz:

Ahoj loretta tak svine mě nahlásila mám 7 dní ban od fantom lury je na dovolené..nic se mým banem nemění že trvám na tom že loreta je žebrotu a svine uzalovana klidně to hod na sklo.

Taky tu mám kopec nahlášení, večer na ně kouknu, teď budu v poklusu.



| Předmět: RE:
před hodinou | #6662 (1)

Roleta patří do stejné skupiny bonzáků jako Bramborák. Ve šwajcu baby jako ona stojej celej den za záclonama a káblujou na fízlárnu. *5176* *5176* *2* *3447*



| Předmět: RE: RE:
před 41 minutami | #6667 (2)

Největší a nejzbabelejši bonzák jsi ty s tou odkvetlou kytkou a s Lidkou.
My charakteři se předem k nahlášení přiznáme. Vy nikdy ty srágoro zbabělej.
Admin to dobře ví.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 40 minutami | #6668 (3)

A vlastně ty to víš taky, srágoro ruskej.



| Předmět: RE:
před hodinou | #6666 (1)

Už jsem tě viděla v báni. *23266*



| Předmět: RE:
před 23 minutami | #6673 (1)
Někdo si tady chce stěžovat? Já s vámi zatočím po bolševicku.


| Předmět:
před 8 hodinami | #6648
| Předmět:
před 9 hodinami | #6645
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #6647 (1)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?