SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2571

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
09.05.26 10:14:08 | #2571
Reakce na příspěvek #2560

Doktore vzruchu, Lury měl výhrady proti používání slova Bramborák, prý je to rasismus. Prosím o používání jiného slova. *2614*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:15:47 | #2586 (1)

Může to být třeba Herteplák? Dělám si prdel. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:28:33 | #2587 (1)

*27482* *27482* rasismus? proti čemu, komu? prostě mi to vysvětli jako tříletýmu



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 11:35:11 | #2592 (2)

| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 11:33:53 | #2590 (1)

když mu budu říkat debile, tak je to pravdivá diagnóza. ale tak ok. budu se snažit. ale bude to těžký