to je akorát, znám spoustu lidí s vysokým IQ a myslím lzásadně vyšším a neumí si přišít knoflík nebo pohlídat stavební firmu, co mu opravuje fasádu. A nejen to.... má problém si vybrat spoďáry a skontrolovat zda nesmrdí. Podotýkám že je zcela normální, žádný autista... problém je že je příliš inteligentní a problémy nás smrtelníků nechápe.

