SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2620

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:07:46 | #2620
Reakce na příspěvek #2612

to je akorát, znám spoustu lidí s vysokým IQ a myslím lzásadně vyšším a neumí si přišít knoflík nebo pohlídat stavební firmu, co mu opravuje fasádu. A nejen to.... má problém si vybrat spoďáry a skontrolovat zda nesmrdí. Podotýkám že je zcela normální, žádný autista... problém je že je příliš inteligentní a problémy nás smrtelníků nechápe.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:12:14 | #2624 (1)

Ano. I tací se najdou.-) Ale neplatí to všeobecně.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:27:25 | #2634 (2)

Ale je fakt, že lidé s vyšším IQ nad 140 netráví čas plácáním hoven na sociálních sítích… Až na vyjímky jakou jsem já. *5087*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:02:04 | #2635 (3)

přesně tak...pokud někdo s vyšším IQ tady plácá na síti, pak si něco kompenzuje. TEdy jinde mu schází. Každ dostává do vínku určité schopnosti. IQ je jednou z mnoha...a pokud s ní neumí zachzet, je vyřízený. Je to jak s talentem, můžeme mít talent na plavání či hru na housle, ale pokud nebudeme závodně plavat či koncertovat, je nám ten talent k ničemu.

Pěkně si zaplavat či zahrát na housle umí i ten mírně nadprůměrný, a pokud je snaživý tak předežene i talentovaného flákače.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:51:03 | #2637 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 15:59:52 | #2645 (2)

má, je na to měřící metoda... lidé mají IQ 140 i více, zjišťuje se to v pedagogicko psychlogických poradnách. Já mám třeba 137, teoreticky by to mělo být dost ale prakticky spoustu věcí neumím. Nedovedu vybrat vhodný dárek, nedokážu hrát některé hry protože jim nerozumím, jsem nesoustředěná, utíká mi pozornost na všechny strany. Taky mohu někomu připadat jako kráva, že ho schválně rozčiluji. ale není to úmysl. Jen si všimnu některé detaily automaticky a názor se mi "udělá sám". Pak třeba reaguji mimo mísu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:07:34 | #2646 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 16:16:32 | #2648 (4)

Myslíš poruchu pozornosti? To určitě. Manžel se rozčiluje že pracuji jen na čtvrtmozku. Umím zabrat když je to nutné... jinak jedu na volnoběh.