SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2672

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
09.05.26 18:40:51 | #2672
Reakce na příspěvek #2653

Všechny BANY tady zařídily ty dvě...č.....Já se ráno nedávno chytil s Kopřivou,pak jsem byl hodinu nakoupit a už jsem se sem nedostal,a Kopřiva tu hrdinně vyprávěla kdo všechno dostal BAN a na jak dlouho...Udělejte si obrázek sami...



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:48:55 | #2673 (1)

Kopriva mi dala na svem foru BAN za pouhy smajlik u jejiho prispevku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:51:12 | #2675 (2)

U lihuny jsem dopadl taky tak ani nevím v které místnosti,ta už jich pohřbila...kdo si to má pamatovat,moje oblíbenkyně není ,u mě je taková česká vesnická nula



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:15:07 | #2679 (3)

Pricichla k moci, tak ji vyuziva..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:14:34 | #2688 (4)

Kopřiva banuje jako vzteklá ale ty kdybys měla forum tak budeš stejná, hlavně kdyby někdo řekl pravdu o tvojich žíďatech. *4585* *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:38:32 | #2691 (5)

Nejsem kopretina, nikdy jsem nemela potrebu se nad nekym vyvysovat, rovnez jsem nikdy netouzila a netouzim po moci, mam nechut k jakymkoliv funkcim a to se tyka i banovani...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:58:41 | #2696 (6)

To povídej brabcům na střeše......pouze už ikonické pění tvejch žalmů vypovídá jak kecáš! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:36:55 | #2680 (3)

Můj nick je Lidkagerhard.. !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:56:26 | #2681 (4)

Hlavně,že víš komu příspěvek patřil,já mám taky jiný nick než úchyl.Začni u sebe..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:00:50 | #2683 (5)

To sen třeba s mračounem nech vyfotit,ale odpoledne jsi mi nazvala úchylem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:02:36 | #2684 (6)

a já snad psala,že sekretářky umí uvařit tak kafe a roztahovat nohy ? Takže se hod do klidu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:03:11 | #2685 (7)

a jmenoval jsem tě?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:08:56 | #2686 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 20:11:29 | #2687 (9)

Holka z vesnice se nezapře



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:03:04 | #2698 (2)

kecáš, u mě nikdo ban nemá- *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:18:52 | #2702 (3)

Ne, ne!!! Ne ze by mi to bylo nejak vadilo, pouze to konstatuji, za pouhy smajlik k tvemu prispevku mi byl olkamzite odepren vstup az do te doby, nez se na tvem foru zmenila situace. Jestli nekdo lze, pak jsi to ty. Nevim presne jestli zakaz vstupu je BAN; ale bylo to tak, jak pisu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:27:47 | #2708 (4)

Dokonce i já jsem ti ochoten věřit.....a jak umí bejt vzteklá! *5176* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:35:46 | #2711 (5)

To me tesi, ze i muj uhlavni nepritel vidi, ze to neni muj styl.....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:49:53 | #2722 (6)

Loreto, ty máš úhlavního nepřítele? )))) *23266* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:54 | #2721 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:51:12 | #2724 (5)

Neztrapnuj se lharko!




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:54:48 | #2726 (5)

Lury zasahoval u tebe,začaly jste chodit na SEKTY,tam kvůli vám taky admin zasáhl,Chodte k Martě tam si budete politicky rozumět



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:30:21 | #2727 (6)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Vulgarity, osobní napadání



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:32:35 | #2729 (7)

Jdi spát chlast tě ničí navenek i vnitřně.Tebe se to vůbec netýkalo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:31:29 | #2728 (6)

já ti to taky neříkám



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:26:29 | #2705 (3)

Momentálně zrovna třeba nemá ale to je vyjímka, já jich tam měl od tebe nespočet!! *5176* *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:08 | #2719 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:54:42 | #2730 (5)

Jo vím......za hovno, za fakta a za tvoji předposranost!!! *5176* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 21:01:17 | #2697 (1)

Samozřejmě je to LEŽ! A když něco takového tvrdíš- musíš to doložit-, *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:22:58 | #2704 (2)

A kdo jiny by tu praskal, nez vy dve, ostatni na to kaslou a z jinych for teprve ne!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:27:27 | #2706 (3)

Co lžeš kelner tady psal,že bude žalovat LuRymu to samé spratec no a ty vlastně taky,pochlub se kolikrát jsi brečela,že ti LuRy ani neodepsal takže mlč,nedělej se sebe *11911* ještě větší než je na obrázku *14967* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:33:09 | #2710 (4)

Za prve jsem lidunko nebrecela a za druhe jsi me k tomu vyzvala zrovna ty, dokonce jsi me neustale hecovala, az jsem pozadala LuRyho, aby se podival, na byvale Lorakovo forum, uz ani nevim, jestli odpovedel, nebo ne. Bylo to poprve a naposledy, nic se s tim nevyresi. Pokousela jsi se me naivni manipulovat, od te doby vim, co jsi zac. Muzeme pozadat LuRyho, at se podiva, kolikrat jsem mu napsala a taky aby se podival na tebe a kopretinu. UZ se n ato tesim notoricka lharko!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:36:41 | #2712 (5)

pokud je někdo lhářka jsi to ty..já nemám problém se přiznat ..manipulantka rozhodně nejsem..jsem rovná a upřimná což je mi občas na škodu,protože takoví jako ty s pravdou nekamarádíte.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:41:22 | #2714 (6)

Ty jsi tak rovná,že jsi jak serpentiny na Železnou Rudu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:28:52 | #2731 (7)

Ty znáš Ž. Rudu? Nedaleko jsem byl na vojně. Asi 5 km severozápadně *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:44:44 | #2716 (6)

Od sameho zacatku, co te odsud znam, ti chybi soudnost, pathologicky lzes a prekrucujes skutecnosti, takovemu cloveku je v zajmu vlastniho zdravi lepsi se vyhnout. Bohuzel jsi mi prisla do cesty a zavcas jsem nerozpoznala jak neprijemna a zla muzes byt. To je chyba, kterou jsem udelala....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:47:23 | #2718 (7)

To samé, se dá napsat o tobě. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:35:27 | #2734 (6)

Nedávno jsi nahlásila Pavlu mailem adminovi. Proč to férově nepriznáš?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:44:24 | #2715 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:51 | #2720 (6)

A nyní vysvětli jak jsi poslala ty mě na prázdniny.Jen tak mimochodem,nežádal jsem o prominutí,ani jsem nesledoval,kdy mi to končí,a měl jsem asi dostat rok,nemusel jsem už přijít do styku s takovými dvěmi křivárnami.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:49:58 | #2723 (6)

Nikdy jsem to neskryvala, lihunka to samozrejme zvelicuje, ale bylo to jen jednou, vysledek nebyl zadny a co zde vy dve o me pisete , je mi uplne fuk, nejste pro me smerodatne. Zeptejte se LuRyho, kolikrat jsem mu napsala.....zadnou korespondenci s nim nevedu a ani praporky nedavam, je to totiz stejne k nicemu a natolik me to ani nezajima, dnes uz vim, kdo je kdo a co mohu od neho ocekavat..beru to spis jako panoptikum.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:40:10 | #2713 (4)

Napsal jsem to kvůli nejhnusnějšímu činu od tebe.Ale nakonec nenapsal,požádáme Luryho v pondělí,aby za poslední dva roky zveřejnil kdo mu žaloval jakoukoliv cestou,,



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:30:17 | #2732 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:29:04 | #2709 (3)

Praotec všech bonzáků zde je BRAMBORÁK.!!! *5176* *5176* *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:46:24 | #2717 (3)

Ty, kelner, a všem známej- taksemzde. *18017*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:52:33 | #2725 (4)

dolož to to je tvoje heslo,tak se ukaž jak jsi pravdomluvná,



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 06:32:35 | #2733 (4)

Lžeš. Já když nahlásím, což se stalo 3 x, píšu to na sklo. Jsem myslím jedinej.
Nejsem jako ty s Lídou.