SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2673

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:48:55 | #2673
Reakce na příspěvek #2672

Kopriva mi dala na svem foru BAN za pouhy smajlik u jejiho prispevku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:51:12 | #2675 (1)

U lihuny jsem dopadl taky tak ani nevím v které místnosti,ta už jich pohřbila...kdo si to má pamatovat,moje oblíbenkyně není ,u mě je taková česká vesnická nula




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:15:07 | #2679 (2)

Pricichla k moci, tak ji vyuziva..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:14:34 | #2688 (3)

Kopřiva banuje jako vzteklá ale ty kdybys měla forum tak budeš stejná, hlavně kdyby někdo řekl pravdu o tvojich žíďatech. *4585* *2* *2* *2*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:38:32 | #2691 (4)

Nejsem kopretina, nikdy jsem nemela potrebu se nad nekym vyvysovat, rovnez jsem nikdy netouzila a netouzim po moci, mam nechut k jakymkoliv funkcim a to se tyka i banovani...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:58:41 | #2696 (5)

To povídej brabcům na střeše......pouze už ikonické pění tvejch žalmů vypovídá jak kecáš! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:36:55 | #2680 (2)

Můj nick je Lidkagerhard.. !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 19:56:26 | #2681 (3)

Hlavně,že víš komu příspěvek patřil,já mám taky jiný nick než úchyl.Začni u sebe..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:00:50 | #2683 (4)

To sen třeba s mračounem nech vyfotit,ale odpoledne jsi mi nazvala úchylem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:02:36 | #2684 (5)

a já snad psala,že sekretářky umí uvařit tak kafe a roztahovat nohy ? Takže se hod do klidu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:03:11 | #2685 (6)

a jmenoval jsem tě?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:08:56 | #2686 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 20:11:29 | #2687 (8)

Holka z vesnice se nezapře



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:03:04 | #2698 (1)

kecáš, u mě nikdo ban nemá- *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:18:52 | #2702 (2)

Ne, ne!!! Ne ze by mi to bylo nejak vadilo, pouze to konstatuji, za pouhy smajlik k tvemu prispevku mi byl olkamzite odepren vstup az do te doby, nez se na tvem foru zmenila situace. Jestli nekdo lze, pak jsi to ty. Nevim presne jestli zakaz vstupu je BAN; ale bylo to tak, jak pisu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:27:47 | #2708 (3)

Dokonce i já jsem ti ochoten věřit.....a jak umí bejt vzteklá! *5176* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:35:46 | #2711 (4)

To me tesi, ze i muj uhlavni nepritel vidi, ze to neni muj styl.....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:49:53 | #2722 (5)

Loreto, ty máš úhlavního nepřítele? )))) *23266* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:54 | #2721 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:51:12 | #2724 (4)

Neztrapnuj se lharko!




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:54:48 | #2726 (4)

Lury zasahoval u tebe,začaly jste chodit na SEKTY,tam kvůli vám taky admin zasáhl,Chodte k Martě tam si budete politicky rozumět



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:30:21 | #2727 (5)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Vulgarity, osobní napadání



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:32:35 | #2729 (6)

Jdi spát chlast tě ničí navenek i vnitřně.Tebe se to vůbec netýkalo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:31:29 | #2728 (5)

já ti to taky neříkám




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:26:29 | #2705 (2)

Momentálně zrovna třeba nemá ale to je vyjímka, já jich tam měl od tebe nespočet!! *5176* *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 21:48:08 | #2719 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 22:54:42 | #2730 (4)

Jo vím......za hovno, za fakta a za tvoji předposranost!!! *5176* *7487*