SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2750

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
10.05.26 09:29:00 | #2750
Reakce na příspěvek #2741

Je to taková žabomyší válka mezi Pávkem a Burešem. Dva agenti na jednom dvorku.-)



| Předmět: RE: RE: RE:
10.05.26 09:33:24 | #2753 (1)

Hlavne ztraci kredit CR, uz se o tech sarvatkach pise v zahranicnim tisku....ne ze by se vsichni vladni cinitele chovali nejak moc vzorne, ale CR je pomerne mezi zapadnimi zememi kratce a tak se na ni kouka vic kriticky



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 09:42:03 | #2755 (2)

Egoismus a zahleděnost sami do sebe. To mají společné spolu s rudými knížkami pod matrací. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 11:59:56 | #2766 (2)

A kdo to tahá na veřejnost? PÁVEK! *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 12:06:24 | #2767 (3)

V Miloticích na zámku mají pávy a v Praze na hradě Pávka. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 12:31:58 | #2770 (4)

a moc pěkné, právě se předvádí a je to velká atrakce.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 12:46:27 | #2772 (4)

V Kroměříži taky. A může si i vybrat- máme tu podzámeckou zahradu nebo blázinec))) *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 12:50:11 | #2773 (5)

ˇKroměřížský raplhaus znám z osobní zkušenosti. *48*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 12:56:51 | #2774 (6)

Tak jsem se dodívala na poslední díl filmu o Mojžíšovi. Mojžíš… Týpek, který s pomocí Boží osvobodil Izraelity z egyptského otroctví, úspěšně je převedl přes moře a poušť až do země zaslíbené, kde se sám nedostal. To Bůh dost posral… *3456*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 13:37:49 | #2775 (7)

Jak se tam mohl dostat, když se toho nedožil? Já bych se rád přestěhoval na planetu Šupiter, ale asi do té doby natáhnu brka taky. *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 14:07:17 | #2776 (8)

Že se toho nedožil byl boží záměr. Já bych ho nějaký den nechala. Za zásluhy. *5901*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 12:07:02 | #2768 (3)

Ten je všude at otevřeš cokoli vidíš ten jeho nepříjemný umanutý ksicht a jen huhná o summitu..že už mu není stydno..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 12:44:39 | #2771 (4)

CITACE:
·
Urputnost snahy Petra Pavla dostat se na summit NATO do Ankary má pro mne jediné vysvětlení: je činitelem zbrojařské lobby, porcuje se 800 miliard euro.
autor- Antonín Baudyš
mám na to podobný názor ... *7127*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.05.26 14:40:02 | #2779 (5)

Zoufalost konspirátorů.



| Předmět: RE: RE: RE:
10.05.26 14:38:05 | #2778 (1)

Ne. Je to hloupý a zbytečný šprajc hloupého Macinky.