SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2888

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
13.05.26 12:03:20 | #2888
Reakce na příspěvek #2885

Kde jsi byla, dlouho tě nebylo číst.



| Předmět: RE: RE:
13.05.26 12:04:48 | #2890 (1)

Nazdar pane domácí,jak se vede?



| Předmět: RE: RE: RE:
13.05.26 12:07:09 | #2892 (2)

Teď jsem přišel od psychiatra a piju kávu a Pepsi. *5414*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:08:21 | #2895 (3)

To nevis, ze koffein je pro lidi s psychickym onemocnenim tabu?




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:11:15 | #2899 (4)

Musím užít hříchů svobody, než mě tam zase zavřou. *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:10:03 | #2896 (3)

Jinak dobrý až na tu hlavu? To můžeš být rád,že ti nebolí kolena.



| Předmět: RE: RE:
13.05.26 12:07:16 | #2893 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
13.05.26 12:11:34 | #2900 (2)

..ty se starej o své hříchy *6865* nešukaná..




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:17:29 | #2903 (3)

A jak na tom jsi ty se sexualnim zivotem? Nerikaj, ze se chot jeste na neco zmuze! *30683*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:28:27 | #2906 (4)

Loretto láska není jen o pohlavním styku..láska se projevuje i jinak..třeba můj muž mě obejme v Kauflandu a zeptá se ..už jsem ti dnes řekl,že tě mám rád ? To je láska mezi lima v pokročilém věku víš ? No nevíš..ty znáš jen co je zloba a nenávist..osobo žlučovitá..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:50:48 | #2909 (5)

Joooo? A proc mi tedy predhazujes nedostatek sexu, kdyz ho postradas sama? Myslis si, ze ostatni jsou na tom jako ty, ze se musi spokojit jen se slovy? Neni to ten duvod, ze jsi tak zla?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:52:57 | #2910 (6)

Já nikdy nepsala,že mám něčeho nedostatek tudíž ani né sexu..starej se už konečně o sebe a neřeš neustále můj život. *5907*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:59:43 | #2911 (6)

Protože ty ho nemáš..a to je problém.
Kvalitní sex to je základ manželství,pokud tohle nefunguje nefunguje nic... *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 13:00:58 | #2913 (7)

To jsi měla vědět už dřív a ná se střídat v posteli s jinou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 13:06:50 | #2914 (7)

Co je ti do toho, myslis, ze bych se nekdy s cizim clovekem bavila o svych intimnich zalezitostech? Zasadne nikdy a s nikym, natoz s nekym tak primitivnim, ktery pouziva v osloveni vulgarni oznaceni pohlavnich organu , jako jsi ty? Jakakoliv slova o lasce od tebe zni groteskne a vysmesne.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 13:11:21 | #2915 (8)

..a už zase lžeš Lorettlhát se nemá !
Byla jsi to ty která mi psala,že nikoho nemá,že mladý by tě nechtěl a starého nechceš ty... *34258* *34258* *34258*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 13:23:31 | #2916 (9)

Copak jsem nenapsala, ze se o svych intimnich zalezitostech nebavim a uz vubec ne s nekym, jako jsi ty...vzdyt ty nedelas nic jineho, nez ze pomlouvas, to bylo jasne hned od zacatku!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:59:57 | #2912 (6)

Loretko,nech jí,přišla se chytat slovíček a z komára dělá velblouda,jen aby se mohla rafat.Za chvíli ji přijde podpořit ta druhá,světská...



| Předmět: RE: RE:
13.05.26 12:10:25 | #2898 (1)

Ale ani nemluv čarovala jsem s mobilama ,původně jsem chtěla Samsung Galaxy S25 ultra,ten neměli tady v Mediamarktu tak jsem si vzala Samsung Galaxy S26 ale né ultra,ten je o tochu menší..no unáhlila jsem se a v neděli jsme byli na Pomezí nad Ohří a stavili jsme se v Chebu no a tam měli ten S25 ultra..tak jsem tam včera sjela a koupila si ho..je super mám z něho radost a dělá moc hezké fotky.



| Předmět: RE: RE: RE:
13.05.26 12:14:38 | #2901 (2)

Možná že ten má i nejmladší dcera, ona je taky na Samsungy, já se staršíma už jsme propadli ajfonu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:16:52 | #2902 (3)

Tak ajfon je super to už je dělo. *4916*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:18:29 | #2904 (4)

Dobrý Samsung je dobrý jako ajfon. Ajfony stejně mají obrazovky od Samsungu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:22:38 | #2905 (5)

Jo líbí se mi,mám z něho radost,v pondělí jsem jela do toho Mediamarktu tady a ptala jsem se jestli ho můžu vrátit i když už jsem tam měla přetažený z původního mobilu,klučina mi řekl žádný problém,vše vymazal vrátili mi tisíc euro no a já je včera vyměnila za české a koupila v česku..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 12:41:01 | #2907 (5)

obrazovka je super ale i ty fotky nebo zvuk..paráda to už má rozsah.



| Předmět: RE: RE:
13.05.26 15:19:43 | #2931 (1)

Vy jste se tam u doktora nepotkali? *27179*




| Předmět: RE: RE: RE:
13.05.26 18:12:17 | #2939 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.05.26 18:15:16 | #2940 (3)

Vlastně to bylo dobře, Selena je prej chlap *27179*
Bordel tajto!!! *2457*