Rozcestník >> Politika >> SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6376

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
před 9 hodinami | #6376
Reakce na příspěvek #6373

Vůbec ho neznám. Možná morálně upadl. Lepší než Svěrák = svině celý život, ale hrál dobře.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6396 (1)

Jo, o Svěrákovi jsem slyšela nechvalná slova od člověka, který ho znal osobně a dělal nějaké divadelní projekty. Ale nevím, co přesně bylo špatně ... On tvrdil, že je to největší rozdíl mezi mediálním obrazem a realitou, jaký kdy viděl .. *30410*
Jakože mně Svěrák nijak sympatický nikdy nebyl, ale měla jsem třeba kolegyni, která ho považovala za velmi slušného pána (neznala ho osobně) a vážila si ho. *33789*