SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6518

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6518
Reakce na příspěvek #6500

babiš vstoupil do politiky, aby si ošéfoval svoje zlodějiny a mohl krást beztrestně dál, naivní blbiško...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6570 (1)

Na to by mu stačila pětiprocentní strana jako mafiánovi Rakušanovi, co potřebuje imunitu kvůli Dozimetru a pěti podezřelých mrtvolách.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6574 (1)

Nejsou argumenty- nastoupí nadávky. Víš jak se tomu říká? Tourettův syndrom *7127*

Nicméně není možné ani náznakem předpokládat, že by byl Tourettův syndrom natolik rozšířen. *3467*

Zanadáváme si čas od času všichni. Ulevíme si. Ale jak praví staré, léty ověřené přísloví: všeho s mírou. V současné době, ať už se bavíme o politické scéně, nebo anonymitě sociálních sítí, to vypadá, jako by se povolila pravidla sprosťáctví, slušné vychování dostalo stopku na úkol vulgarit a nadávek. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6582 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6583 (3)

To nemusíš opravovat, protože to pochopí každý hňup. No i když…-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6587 (2)

blbiško není nadávka, nee, fákt ne, jen zkomolená babiško, no a to přece jsi! *33054*