vnitřní nastavení se promítá do výrazu tváře...
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
vnitřní nastavení se promítá do výrazu tváře...
"Bolševik jako prase,nomenklaturní kádr,komunistický vyzvědač,převlékač kabátů,nově vyděrač a kolaborant. Vám je to všechno jedno,hlavně že dobře pro vás vypadá a říká co chcete slyšet."
je divne, ze to nekteri nevidi, ale zrejme rezonuji stejnym zalozenim..odtud ty sympatie