Obávám se že jsem tě pochopil více než dostatečně. Ty by jsi adorovala Pavla a videla ho jak ušlechtilou usobnost i kdyby sloužil v koncentračním táboře. Jen když bude poplatně meldovat ty vaše libtardí srance a protože je ti sympatický. Ale to není realita a ani pravda,to je čistě tvůj subjetivní debilitismus založený na neznalostech.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
