SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6569

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6569
Reakce na příspěvek #6513

Je to premiér a ministr zahraničí, oba kompetentně a důstojně reprezentují ČR. Co by tam dělal zástupce opozice.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6585 (1)

hlavně: vrchní velitel armáda České republiky a generál NATO!
myslíš, že se krysa babiš tak moc bojí, že je tam generál práskne v té Ankaře? *330*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6586 (2)

Podle mě Babiš by ho tam vzal, ale koaliční partneři jsou proti. Je to pomsta za Turka atd. Ale s tím měl Pávek počítat dřív, že se navzájem všichni potřebují, jednou potřebuje něco ten, potom zase ten, ale on chtěl bojovat, on to začal.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6592 (3)

dobrý směr, babiš nemá důvod, ještě rád by mu vlezl do prdele, aby mhouřil prezidentské oko, však taky nic jinýho nemůže, ale babiše drží jeho pár blbama volení "partneři" ve vládě, díky nim má tu imunite, jinak by makal po soudech, makak, proto je taky nechává řádit...