Čau lidi. Ako si tu žijetě?
Jak to se mnou mluvíte, člověče?
Jak říkáme my, komunisté: s každým a každému podle jeho potřeb a zásluh.
Jako vždy ....skvěle ! )))
Dobre je tu. )
Veru héééj.-)