Ladislav Horvát
Do ulic jsme měli už dávno a sundat toho fňukalka z hradu i s Kolářem a
právě i s Baxou a jeho vyzirkou Evou. To jsou největší zločinci, kteří
podporují válku ,zbrojení jenom pro svůj prospěch. Bohužel máme tady
pořád hodně ovcí co jim fandí. Baxa s Pávkem lídři opozice,tak ho
nenechá prohrát.To bych se divil. To bude do očí bijící,jak to bude rychle
vyřešené v prospěch Pávka 🤮. Teď se ukáže jestli jsou soudy
spravedlivé.
Jeden z příspěvků se kterým naprosto souhlasím. 
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

