SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6605

Zobrazit vše


| Předmět:
23.06.26 12:43:04 | #6605

Ladislav Horvát
Do ulic jsme měli už dávno a sundat toho fňukalka z hradu i s Kolářem a právě i s Baxou a jeho vyzirkou Evou. To jsou největší zločinci, kteří podporují válku ,zbrojení jenom pro svůj prospěch. Bohužel máme tady pořád hodně ovcí co jim fandí. Baxa s Pávkem lídři opozice,tak ho nenechá prohrát.To bych se divil. To bude do očí bijící,jak to bude rychle vyřešené v prospěch Pávka 🤮. Teď se ukáže jestli jsou soudy spravedlivé.
Jeden z příspěvků se kterým naprosto souhlasím. *27473*



| Předmět: RE:
23.06.26 12:47:26 | #6606 (1)

Ladislav Hulvát má pravdu. *691*