SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6614

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6614
Reakce na příspěvek #6586

Nevzal by ho ani sám AB.
Protože PP si už mnohokrát dovolil zpochybňovat rozhodnutí VLÁDY ....dokonce i v cizině.

A to, co pávek předvádí, je zoufalost a dalo by se to nazvat ,,vydíráním,, ! Buď pojedu- nebo vám ÚS ukáže - *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6617 (1)

Spíš než “národního hrdinu” mi připadá jako rozmazlený spratek… Nevezmete mě na výlet tak na vás budu žalovat… A zase jsme celému světu pro prdel.-))))