Nevzal by ho ani sám AB.
Protože PP si už mnohokrát dovolil zpochybňovat rozhodnutí VLÁDY
....dokonce i v cizině.
A to, co pávek předvádí, je zoufalost a dalo by se to nazvat
,,vydíráním,, ! Buď pojedu- nebo vám ÚS ukáže - 
Nevzal by ho ani sám AB.
Protože PP si už mnohokrát dovolil zpochybňovat rozhodnutí VLÁDY
....dokonce i v cizině.
A to, co pávek předvádí, je zoufalost a dalo by se to nazvat
,,vydíráním,, ! Buď pojedu- nebo vám ÚS ukáže - 
Spíš než “národního hrdinu” mi připadá jako rozmazlený spratek… Nevezmete mě na výlet tak na vás budu žalovat… A zase jsme celému světu pro prdel.-))))