Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Neřeknou vůbec nic o tom jak židofašistická sekta sionistů která
ovládá Izrael vraždí civilisty v Libanonu!


No to si piš, jak v Bruselu tak v ČT to bude vypadat podobně jako v USA kde
židi ovládají 96% všech medií, tak jak by se jeden mohl dozvědět pravdu o
tom co opravdu dělají!!!
