Ahoj,
vzhledem k množícím se závadným příspěvkům na tomto diskuzním foru vám sem veřejně dávám toto upozornění.
Odmítám dokola řešit laxnost místního správce k závadným příspěkvům a proto apeluji i na vás, diskutující - kroťte se ve vašem vyjadřování. Vím, že tato diskuze má mantinely nastavené trochu mírněji, než jinde. Nicméně se tu nemusíte chovat občas jak utržení ze řetězu a sahat k hrubým vulgaritám a osobnímu napadání. To, co se tu děje poslední dny, už je dost přes čáru a je třeba s tím přestat. Poslední kapka je, když musím smazat příspěvek i samotnému správci diskuze.
Nerad bych sáhl k tomu, že bude diskuze uzamčena a následně smazána.
Nemusíte se tu ani vzájemně obviňovat, kdo koho nahlásil a kdo kvůli komu dostal BAN. Diskuzi sem chodím číst konkrétně já, tresty jsem rozdal bez nahlášení od kohokoliv z vás a číst ji zde budu dál, abych se ujistil, že jste se zkrotili a dokážete to udržet v nějakých rozumných mezích.
Díky každému, kdo to vezme na vědomí. Uživejte léto a nepřehánějte to zde.


Taky se přimlouvám za
slušnější diskusi a hlavně furt nepoužívat slovo ludra.