"Byla ta jeho inteligence na hodně vysoké úrovni,když skládal oslavné básničky na okupaci naší země vojsky Varšavské smlouvy ? A nebo když se šel školit na bolševistického vyzvědače ? A nebo když udal kamaráda,aby postoupil v místním výboru KSČ ? Obdivuješ a nekriticky obhajuješ bolševistickou spodinu a naprosto bezcharakterního kariéristu. Asi jsi hodně podobného ražení. A ještě máte tu drzost udílet ostatním morální lekce. Mě je tedy udílet nebudete. Ubožáci,kteří by adorovali Pavla i kdyby sloužil v koncentráku,jen když bude pískat tu vaší podělanou libtardí písničku."

