Možná jsem to blbě zadala ale:
básničky prezidenta pavla
Přehled od AI
"Prezident Petr Pavel sám žádné básničky neskládá a žádná oficiální
sbírka jeho veršů neexistuje."

Ty máš nějaký zdroj těch jeho básniček ?
Možná jsem to blbě zadala ale:
básničky prezidenta pavla
Přehled od AI
"Prezident Petr Pavel sám žádné básničky neskládá a žádná oficiální
sbírka jeho veršů neexistuje."

Ty máš nějaký zdroj těch jeho básniček ?
Jistě,když mu bylo něco kolem 20,tak složil několik básniček,kde uvědomněle oslavoval "správné směřování socialistické společnosti" a "narovnání situace",úplně stejně jak ted když porušuje ústavu a vesele si to okecá a nebo když opakuje sračkovské fráze pro NATO. Ten v tom umí chodit už z minula. V normalizaci umí hodit. Jak normalizovat společnost aby šla tím "jediným,správným a zářným směrem". Jednou do Moskvy,podruhé do Bruselu. On ví moc době co je to normalizace. A zrovna tak umí chodit v tom dosadit si někam svoje figury. Které pak budou rozhodovat podle zadání jmenovatele. US je v současné době čistě jen fraška.
Tak například :
"Ranní ptáče dál do skáče nakopnu ho až zapláče" :-)
Tento člověk, básník měl bolavé srdce natolik že se mu nechtělo vstávat až měl z toho averzi na ranní ptáčata :-)