Co vím tak básně jsou tvořeny bolavým srdcem :-).
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Co vím tak básně jsou tvořeny bolavým srdcem :-).
Tak například :
"Ranní ptáče dál do skáče nakopnu ho až zapláče" :-)
Tento člověk, básník měl bolavé srdce natolik že se mu nechtělo vstávat až měl z toho averzi na ranní ptáčata :-)