Tady se Bramboráku podívej na fakta. Ze 40 milionovýho národa zyblo 25
milionů a zbytek zdrhnul, 80% se jich už nikdy nevrátí. Zalužný varuje,
že až se vrátěj veterání kteří nebudou mít práci v devastované zemi
vyvolají občanskou válku, což by bylo ještě OK ale horší je že se
nasáčkujou do EU a budou loupit. Čerpáš sračky z jewnews a tvojeho
brambořiště kde ti to pytlujou do mozku!