Na orlenu v čáslavi někdo zapomněl víčko od nádrže. Ať se de ten
einstein odtamtud podívat k autu, jestli to není jeho . Jsem se mu kouknul na
profil a má tam fotogalerii s názvem tygr. Tvl né asi. Veverka

Na orlenu v čáslavi někdo zapomněl víčko od nádrže. Ať se de ten
einstein odtamtud podívat k autu, jestli to není jeho . Jsem se mu kouknul na
profil a má tam fotogalerii s názvem tygr. Tvl né asi. Veverka

ok.com/story.php?story_fbid=2567811573657119&id=979185778443009
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2567811573657119&id=979185778443009
Taky bych chtěla na Summit ale stačí jenom na tu večeři. Potom ať mě letadlem zase hodí domů. Přišlo by to laciněji než prezident s jeho menažerií… Ale zase bych neviděla, jak si bude soudruh prezident podávat ruku s Trumpem. Babiš a Pavel - dva komunisté z Varšavské smlouvy na Summitu NATO. To nevymyslíš.-))))
Netřeba čumět na tvoje nesmysly sdílený důchodcema. My víme jak: Tak,
že Rusům dávají na prdel už i v Moskvě.
Ještě potřebuješ s něčím poradit?
Mají v Evropě pátou kolonu o několika milionech bojeschopných banderovců, jenom rozdat zbraně… Neříkám nic ale na moje slova dojde. Největší bezpečnostní hrozba nejsou Rusové ale Ukrajinci spolu s islámskými dobyvateli.
To víš, že jo.
Ve tvém vesmíru ukroši dobývají Moskvu cestou zpátky z
Kamčatky, viď čipsíku? 
Zajímalo by mě, jak dlouho to bude ještě trvat, než Zkukrajina po
zásluze skončí jako stát. A kolik nás to ještě bude stát, než se
západní politici proberou a přestanou ty špinavce financovat. 
Možná se nejdřív budou muset probrat občané a poslat všechny válečné
sráče na politické smetiště, kam všichni patří a kde už hnije český
fialový hnus.
Tak co nám ještě povíš za blbosti, ty ubohý válečný debílku? 
Prostě se smiřte Babišovci s tím, že P. Pavel pojede na summit, protože
mu to právo dává Ústava. Tečka, bodka, vy šulini! 
3 webySlovo šulin není primárně považováno za těžkou vulgaritu, ale
spíše za expresivní, familiární nebo nářeční výraz.
Jenom na vysvětlenou, kdybys měl tendence mě udat.-)))))
Pojede akorát tak do prdele. a na to si můžeš vsadit.
Žádný soud účast válečnému sráčovi na válečném summitu nezajistí, neboť to není v jeho kompetenci.
Je to v kompetenci vlády, a ta rozhodla. Tečka.
Nech se přebalit, debílku.

Bohužel pojede… Baxa mu to vyřídil. Komunista komunistovi oči nevyklove.
ok.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611