SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6732

Zobrazit vše


| Předmět:
před 13 hodinami | #6732

Na orlenu v čáslavi někdo zapomněl víčko od nádrže. Ať se de ten einstein odtamtud podívat k autu, jestli to není jeho . Jsem se mu kouknul na profil a má tam fotogalerii s názvem tygr. Tvl né asi. Veverka *27482* *27482* *23266*



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #6741 (1)

Dyk jsi na tom profilu tak 5 x týdně, ty vemeno.
Tygr... všimnul jsem si taky. Jenže to jsem nenapsal já, ty osle. Uložilo se mi to tak samo. A ani o to uložení jsem nestál. Já ho našel kdesi na netu a použil jako ikonku. Toť celá záhada ty hňupe.
Už ti zase otrnulo? Ty o ten ban fakt tolik stojíš?
ORLEN? Ani nevím, že v tom městě, o kterým nevím, proč furt meleš, nějakej ORLEN je *17574*
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky.
Minulé jsi se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty? Může být. Tentokrát už to zpět nevezmu.



| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #6750 (2)

Bramboro ty jseš marnej *23266*
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky. Minulé jsi se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty? Může být. Tentokrát už to zpět nevezmu. *27482* *27482*
Jsi dobrej komik. A neber to zpátky. Bonzuj. Když ti to dělá dobře. Ty jsi v tom zběhnutej, viď? Prdelko *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #6751 (3)

Zaběhlej . To je přesnější než zběhnutej, pupínko moje *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #6752 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #6753 (5)

A ještě něco bramboráku. Já si tu udělám z tebe hezkou srandu. Dokonce přijatelnou i pro tebe a ty se čertíš, jak idiot. Zbytečně. Tak si polib prdel. Já to nijak zle nemyslel



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6761 (6)

Nedej se , on tu nepokrytě vyhrožuje. A tím obtěžuje jiné uživatele diskuze.