Na orlenu v čáslavi někdo zapomněl víčko od nádrže. Ať se de ten
einstein odtamtud podívat k autu, jestli to není jeho . Jsem se mu kouknul na
profil a má tam fotogalerii s názvem tygr. Tvl né asi. Veverka

Na orlenu v čáslavi někdo zapomněl víčko od nádrže. Ať se de ten
einstein odtamtud podívat k autu, jestli to není jeho . Jsem se mu kouknul na
profil a má tam fotogalerii s názvem tygr. Tvl né asi. Veverka

Dyk jsi na tom profilu tak 5 x týdně, ty vemeno.
Tygr... všimnul jsem si taky. Jenže to jsem nenapsal já, ty osle. Uložilo se
mi to tak samo. A ani o to uložení jsem nestál. Já ho našel kdesi na netu a
použil jako ikonku. Toť celá záhada ty hňupe.
Už ti zase otrnulo? Ty o ten ban fakt tolik stojíš?
ORLEN? Ani nevím, že v tom městě, o kterým nevím, proč furt meleš,
nějakej ORLEN je 
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky.
Minulé jsi se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty?
Může být. Tentokrát už to zpět nevezmu.
Bramboro ty jseš marnej 
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky. Minulé jsi
se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty? Může být.
Tentokrát už to zpět nevezmu.

Jsi dobrej komik. A neber to zpátky. Bonzuj. Když ti to dělá dobře. Ty jsi
v tom zběhnutej, viď? Prdelko 
A ještě něco bramboráku. Já si tu udělám z tebe hezkou srandu. Dokonce přijatelnou i pro tebe a ty se čertíš, jak idiot. Zbytečně. Tak si polib prdel. Já to nijak zle nemyslel
Nedej se , on tu nepokrytě vyhrožuje. A tím obtěžuje jiné uživatele diskuze.