Já vím, že je hlupaňa.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Osobní napadání,urážení..Selene jednej než zaúřaduje Fantom..nenechám se pořád dokola urážet !
Nic k tématu opět osobní napadání.Proč to děláte,proč chodíte na diskuze..já na nikoho z vás neútočím !
Tvé témata jsou pro lidi mentálně postižené.Napiš na jakou akci vyrazíš o víkendu.Prý tam máte nějaké oslavy.