Pipinko.......telefon
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
A ještě něco bramboráku. Já si tu udělám z tebe hezkou srandu. Dokonce přijatelnou i pro tebe a ty se čertíš, jak idiot. Zbytečně. Tak si polib prdel. Já to nijak zle nemyslel
Nedej se , on tu nepokrytě vyhrožuje. A tím obtěžuje jiné uživatele diskuze.