Uklidni se udavačko,chodíš sem vyloženě provokovat,jestli se příspěvek netýká tebe nereaguj.Jinak bude zle,je tu nový admin a ten si udělá pořádek,jestli na něj už nemáš telefonní číslo a nehlásíš co se tebe absolutně netýká.Rozumíš??
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
