Podej rozvědčíkovi prst a utrhne ti celou ruku.
Podej rozvědčíkovi prst a utrhne ti celou ruku.
Mám zkušenosti, protože musím i s takovými lidmi komunikovat. Soudruhu.
Tožsutu,kontrolní otázka. Za kolik prodáváš nové brambory? U nás kolem 18 za kilo. Starý Jelínek pro známé za 15. Ale jeho brambory neživí.
To se stalo evidentně tobě, ale neutrhli ti prst- utrhli to, co nosíš na
krku aby ti do něj nepršelo. 
Nekteri jsou hloupi, ze to nechapou, ale ty se povazujes preci za chytrou, tak si aspon ty uvedom, ze ten "rozvedcik" po skoro 40 letech prokazal, ze je v souladu se zapadni demokracii! On uz dokazal, ze neni zadny komunista, jak je to s nekterymi tady z vas? Jednoho byvaleho komunistu(pouhe dva roky) by malem ukrizovali a druheho, navic slouziciho v zajmu prospechu i StB , primo zboznuji! Jsou ti privrzenci Baibise, Okamury.... dusevne v poradku?
A co mu jiného zbývalo? Přece nepůjde po srandapuči k lopatě. Takhle to dělala jeho milovaná strana se svými odpůrci… Škoda, mohl v životě dělat užitečnou práci, než se válet na štábu. Tak jako ji dělali faráři v uranových dolech.
Neni ani trochu podstatne, jestli mu neco zbyvalo, nebo ne, zcela urcite by se byl uzivil i tak. Jestli by se byl uzivil Babis s jeho komunistickou ekonomii v Bratislave, to je jina vec, na zapade totiz socialistickou ekonomii neuznavali...takze mu zbyvalo uzivit se na Slovensku. Copak z vas nikdo nikdy neudelal chybu a pozdeji ji rozpoznal? Takovych bylo, co byli dva roky v KSC , dokonce je to i pochopitelne, vyrostl v komunisticke rodine, svet byl podle neho v poradku, tak jako vy, kteri neverite, ze byl nekdo pronasledovany zbytek zivota kvuli svemu postoji, stejne neverite, ze jako kluk svym rodicum asi uveril! Copak nemate deti? Nevite, jak to s nimi chodi, ze nekdy jdou ve slepejich rodicu a pak treba poznaji nekoho, kdo ma na ne uplne jiny vliv, sakra premyslejte trochu, vy jste ti volici, co nemysli a jdou slepe za kvaky, kterymi vas krmi Okamura, Turek Masinka atd...
Andrej Babiš byl bohatý podnikatelem, když vstoupil do politiky v roce
2011. Po dvaceti letech podnikání se stal předsedou vlády České republiky
v roce 2017 a dalších devět let. Jeho podnikání, zejména koncern Agrofert,
ho činil jedním z nejbohatších podnikatelů v Česku

..a to je to,co mu mnozí neodpustí ..závist to je to největší zlo co v sobě někteří mají.
No a co? To nemeni nic na tom, ze by se jako ekonom na zapade neuzivil, nemel
ani tolik odvahy studovat na zapade, jako komunista a z komunisticke rodiny mel
na Slovensku zelenou...v podnikani mu ale pichli jeho svycarsti spoluzaci, kdo
vi, kde by bez nich byl... 
Narodil se 2. září 1954 v Bratislavě, kde také získal vzdělání na Vysoké škole ekonomické. Po pětiletém pobytu v Maroku začal v Československu pracovat v podniku Petrimex, kde stál u zrodu pobočky Agrofert, z níž se stala samostatná firma a Babiš se postavil do jejího čela. Mezi lety 2018 a 2021 byl českým premiérem. A je 2026 opět premiérem.
máš pocit, že potřeboval studovat v ,,cizině,, ? Nebo aby mu někdo
pomáhal?

Udelam vyjimku, nebot dale se s tebou bavit nechci...Babis chodil do skoly jednak v Parrizi a pak i v Zeneve, logicky, kdyby byl tak uzasny, jak si myslite, mohl pokracovat na mnohem renomovanejsim gymnaziu, nez na jedenactiletce, nebo dvanactiletce na Slovensku...tam nekde se poznal se dvema Svycary, kteri mu pomahali v podnikani, takovy lumen to zas nebyl...
A víš, že o tvé ,,reakce nestojím? Ale ještě ti odpovím- Babiš byl
vždy patriot( ne jako ty) nikam neutekl, podniká a odvádí daně v ČR. A
pomoc kohokoliv nepotřebuje. Pokud máš důkaz, že mu ,,někdo,, pomáhal,,
..... tak to dolož. A tím bych to ukončila ! 
A ještě něco. K tobě- Loreto....nedávno ses tu posmívala, že AB řekl,
že ho ke komunistům navedla jeho matka. Jak jsi ho označila?
A teď tu obhajuješ toho ,co napsal tak skvělý životopis)))) přátelé z
Ruska))) celá rodina komunisti ..... ale PP přece za to nemůže ))) ???
citace Lorreta: ze jako kluk svym rodicum asi uveril! Copak nemate deti?
Nevite, jak to s nimi chodi, ze nekdy jdou ve slepejich rodicu a pak treba
poznaji nekoho, kdo ma na ne uplne jiny vliv, sakra premyslejte trochu, vy jste
ti volici, co nemysli a jdou slepe za kvaky, kterymi vas krmi Okamura, Turek
Masinka atd...

Když je v souladu- tak ať už konečně táhne na západ.
My budeme vždy STŘEDNÍ EVROPA -ani východ,kam se nás snažíte stále
strkat- ani západ! A jestli chceš ty a tobě podobní- tak se vemte za ruce ,
přiberte toho štváče z hradu a táhněte na západ! A nezapomeňte přibrat
tu hradní vyžírku- překlep- Dianu.

Pořád se tlačíme Západu do zadku a přitom jsme pro Západ rozkradená postsocialistická východní republika. Jediná výhoda pro EU je, že jsme otroci korporací za směšný plat. A o tom je novodobé otroctví. Dát otrokovi tolik, aby neměl moc ale ne zase úplně málo aby mohli zase druhý den pracovat… Dřív dělal otrok za stravu a ubytování. Dnešní otrok dělá za peníze aby si mohl jídlo a ubytování zaplatit. Na nějaké radovánky už toho moc nezbude. Ideální otrok je, když má půjčky a hypotéky. Takový se drží na uzdě nejlépe.
Dnes se mají asi nejlépe důchodci. Za komančů si postavili baráky a dnes jsou zajištění, většinou s pěknými důchody… A já jim to přeji. Mnozí se nadřeli jako hovada… Taky je vidět co se všechno vybudovalo za komunistů a co po hadráku. Každá doba měla pro a proti. Jenom nevím za co dát plusové body novému režimu… Za fiktivní svobodu a demokracii? Vždyť je to nesmysl.
Z tveho prispevku je patrne, ze deda a baba byli komunisti, mozna jen
smyslenim, ale byli...a ty to mas od nich.... 
To logicky vyplyva z toho, co jsi napsala, sama vzhledem k utlemu veku jsi komunisty rizeny system nezazila, tak to musis mit z vypraveni rodinnych prislusniku, pochybuji, ze jsi se to ucila ve skole.
Ano… Všichni senioři které znám byli kovaní komunisté.-)))) Jediný komunista v rodině byl prastrýc aby získal funkci mistra ve fabrice a ostatní si z něho utahovali. Ale v hospodě nadával na komanče jako všichni ostatní. Protože ještě nevěděli co je čeká.-)
Starej se o sebe.....nemam zajem s tak "prudce inetligentni" babou diskutovat!
Jistě- já nemám tu potřebu lhát a pomlouvat- ,, Babo prudce nechytrá.,,
! 
A o tom to je .
My nemáme dluhy, za těch zlých komunistech jsme si postavili domy, zařídili
i podnikání ))) No a naše děti ....jsou bez starostí- mají jistou práci i
bydlení. A to je v dnešní době to nejdůležitější.
Ale mladí, kteří nemají podporu rodiny- jsou v háji.
Jo, jo v Cesku je videt chudoba na kazdem kroku
, lidi
hubeni a podvyziveni, udreni , nemaji ani na cigarety a do prace chodi vsichni
pesky, sotva je nohy udzi...

Myslela jsem relativní chudobu… Určitě je tady víc relativně chudých, než relativně bohatých.
Prave...relativne chudych, nemaji treba vlastni bazen , nebo dve auta....v kazdem pripade maji dostatek penez na jidlo, jinak by nebylo v Cesku tolik tlustych lidi, zejmena mladych ...nebo jsou taky relativen tlusti, kdyz zaberou dva sedadla?
Obezita nevzniká z blahobytu. To by musel být například Babiš jako luftbalon. Zase ses malinko sekla.
Ne nesekla, proc nebylo tolik tlustych lidi za socialismu? Proc prichazi z Afriky hubeni lide, kteri v kratke debe ztloustnou? Jejich deti jsou stihle a narustaji do neskutecne vysky diky dostatku jidla. Rovnez tak Asiati, puvodne maleho vzrustu, rodi se jim deti, keter jsou mnohem vyssi a stihle zustavaji. Tloustka se siri Evropou a pritom zde nikdo nehladovi, jen malo mladych lidi trpi hormonalni poruchou, vetsina tlustych ma tloustku z perizirani ...vysledek je cukrovka a vysoky cholesterin...
A proč na tom západě- USA byli jsou a budou tak morbidně tlustí
lidé?
My jsme za socialismu tak blbě dopadnout nechtěli)))
a tak se na tom ,,západě,, nepřežírej, nebudeš tak často padat na hubu.
