A co mu jiného zbývalo? Přece nepůjde po srandapuči k lopatě. Takhle to dělala jeho milovaná strana se svými odpůrci… Škoda, mohl v životě dělat užitečnou práci, než se válet na štábu. Tak jako ji dělali faráři v uranových dolech.
A co mu jiného zbývalo? Přece nepůjde po srandapuči k lopatě. Takhle to dělala jeho milovaná strana se svými odpůrci… Škoda, mohl v životě dělat užitečnou práci, než se válet na štábu. Tak jako ji dělali faráři v uranových dolech.
Neni ani trochu podstatne, jestli mu neco zbyvalo, nebo ne, zcela urcite by se byl uzivil i tak. Jestli by se byl uzivil Babis s jeho komunistickou ekonomii v Bratislave, to je jina vec, na zapade totiz socialistickou ekonomii neuznavali...takze mu zbyvalo uzivit se na Slovensku. Copak z vas nikdo nikdy neudelal chybu a pozdeji ji rozpoznal? Takovych bylo, co byli dva roky v KSC , dokonce je to i pochopitelne, vyrostl v komunisticke rodine, svet byl podle neho v poradku, tak jako vy, kteri neverite, ze byl nekdo pronasledovany zbytek zivota kvuli svemu postoji, stejne neverite, ze jako kluk svym rodicum asi uveril! Copak nemate deti? Nevite, jak to s nimi chodi, ze nekdy jdou ve slepejich rodicu a pak treba poznaji nekoho, kdo ma na ne uplne jiny vliv, sakra premyslejte trochu, vy jste ti volici, co nemysli a jdou slepe za kvaky, kterymi vas krmi Okamura, Turek Masinka atd...
Andrej Babiš byl bohatý podnikatelem, když vstoupil do politiky v roce
2011. Po dvaceti letech podnikání se stal předsedou vlády České republiky
v roce 2017 a dalších devět let. Jeho podnikání, zejména koncern Agrofert,
ho činil jedním z nejbohatších podnikatelů v Česku

..a to je to,co mu mnozí neodpustí ..závist to je to největší zlo co v sobě někteří mají.
No a co? To nemeni nic na tom, ze by se jako ekonom na zapade neuzivil, nemel
ani tolik odvahy studovat na zapade, jako komunista a z komunisticke rodiny mel
na Slovensku zelenou...v podnikani mu ale pichli jeho svycarsti spoluzaci, kdo
vi, kde by bez nich byl... 
Narodil se 2. září 1954 v Bratislavě, kde také získal vzdělání na Vysoké škole ekonomické. Po pětiletém pobytu v Maroku začal v Československu pracovat v podniku Petrimex, kde stál u zrodu pobočky Agrofert, z níž se stala samostatná firma a Babiš se postavil do jejího čela. Mezi lety 2018 a 2021 byl českým premiérem. A je 2026 opět premiérem.
máš pocit, že potřeboval studovat v ,,cizině,, ? Nebo aby mu někdo
pomáhal?

Udelam vyjimku, nebot dale se s tebou bavit nechci...Babis chodil do skoly jednak v Parrizi a pak i v Zeneve, logicky, kdyby byl tak uzasny, jak si myslite, mohl pokracovat na mnohem renomovanejsim gymnaziu, nez na jedenactiletce, nebo dvanactiletce na Slovensku...tam nekde se poznal se dvema Svycary, kteri mu pomahali v podnikani, takovy lumen to zas nebyl...
A víš, že o tvé ,,reakce nestojím? Ale ještě ti odpovím- Babiš byl
vždy patriot( ne jako ty) nikam neutekl, podniká a odvádí daně v ČR. A
pomoc kohokoliv nepotřebuje. Pokud máš důkaz, že mu ,,někdo,, pomáhal,,
..... tak to dolož. A tím bych to ukončila ! 
A ještě něco. K tobě- Loreto....nedávno ses tu posmívala, že AB řekl,
že ho ke komunistům navedla jeho matka. Jak jsi ho označila?
A teď tu obhajuješ toho ,co napsal tak skvělý životopis)))) přátelé z
Ruska))) celá rodina komunisti ..... ale PP přece za to nemůže ))) ???
citace Lorreta: ze jako kluk svym rodicum asi uveril! Copak nemate deti?
Nevite, jak to s nimi chodi, ze nekdy jdou ve slepejich rodicu a pak treba
poznaji nekoho, kdo ma na ne uplne jiny vliv, sakra premyslejte trochu, vy jste
ti volici, co nemysli a jdou slepe za kvaky, kterymi vas krmi Okamura, Turek
Masinka atd...
