Nekteri jsou hloupi, ze to nechapou, ale ty se povazujes preci za chytrou, tak si aspon ty uvedom, ze ten "rozvedcik" po skoro 40 letech prokazal, ze je v souladu se zapadni demokracii! On uz dokazal, ze neni zadny komunista, jak je to s nekterymi tady z vas? Jednoho byvaleho komunistu(pouhe dva roky) by malem ukrizovali a druheho, navic slouziciho v zajmu prospechu i StB , primo zboznuji! Jsou ti privrzenci Baibise, Okamury.... dusevne v poradku?




