SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6819

Zobrazit vše


| Předmět:
před 17 hodinami | #6819

No....a je to.
Holky - Lidko, Sabino, Marino.... a Selen)))
hezký víkend a dodržujte pitný režim... *14571* *26823* *13845* *30740* *33999*



| Předmět: RE:
před 17 hodinami | #6824 (1)

Děkuji a to samé přeji i tobě,dnes jsem četla,že by se mělo tady v těch vedrech pít i mléko. Tak si dám skleničku. *35244* *12409*



| Předmět: RE: RE:
před 17 hodinami | #6833 (2)

Jo))) na ten meloun by to byla rychlá reakce)))) *23266* *2*



| Předmět: RE:
před 17 hodinami | #6827 (1)

Děkuji a nápodobně.-) Leju vodu s citronem a mátou.



| Předmět: RE: RE:
před 17 hodinami | #6835 (2)

Taky mám vodu, ale s ovocem. Voda. trochu ledu a maliny + josta a rybíz. Hezky to voní i vypadá. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6838 (3)

Nám chudým musí stačit ukradený citron z Lídlu. *3456*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6852 (4)

DDD))) to nepiš.....nebo to tu bude Loreta rozmazávat roky *10642* *2*