SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6827

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
před 16 hodinami | #6827
Reakce na příspěvek #6819

Děkuji a nápodobně.-) Leju vodu s citronem a mátou.



| Předmět: RE: RE:
před 16 hodinami | #6835 (1)

Taky mám vodu, ale s ovocem. Voda. trochu ledu a maliny + josta a rybíz. Hezky to voní i vypadá. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6838 (2)

Nám chudým musí stačit ukradený citron z Lídlu. *3456*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6852 (3)

DDD))) to nepiš.....nebo to tu bude Loreta rozmazávat roky *10642* *2*