Myslela jsem relativní chudobu… Určitě je tady víc relativně chudých, než relativně bohatých.
Myslela jsem relativní chudobu… Určitě je tady víc relativně chudých, než relativně bohatých.
Prave...relativne chudych, nemaji treba vlastni bazen , nebo dve auta....v kazdem pripade maji dostatek penez na jidlo, jinak by nebylo v Cesku tolik tlustych lidi, zejmena mladych ...nebo jsou taky relativen tlusti, kdyz zaberou dva sedadla?
Obezita nevzniká z blahobytu. To by musel být například Babiš jako luftbalon. Zase ses malinko sekla.
Ne nesekla, proc nebylo tolik tlustych lidi za socialismu? Proc prichazi z Afriky hubeni lide, kteri v kratke debe ztloustnou? Jejich deti jsou stihle a narustaji do neskutecne vysky diky dostatku jidla. Rovnez tak Asiati, puvodne maleho vzrustu, rodi se jim deti, keter jsou mnohem vyssi a stihle zustavaji. Tloustka se siri Evropou a pritom zde nikdo nehladovi, jen malo mladych lidi trpi hormonalni poruchou, vetsina tlustych ma tloustku z perizirani ...vysledek je cukrovka a vysoky cholesterin...
A proč na tom západě- USA byli jsou a budou tak morbidně tlustí
lidé?
My jsme za socialismu tak blbě dopadnout nechtěli)))
a tak se na tom ,,západě,, nepřežírej, nebudeš tak často padat na hubu.
