Ne nesekla, proc nebylo tolik tlustych lidi za socialismu? Proc prichazi z Afriky hubeni lide, kteri v kratke debe ztloustnou? Jejich deti jsou stihle a narustaji do neskutecne vysky diky dostatku jidla. Rovnez tak Asiati, puvodne maleho vzrustu, rodi se jim deti, keter jsou mnohem vyssi a stihle zustavaji. Tloustka se siri Evropou a pritom zde nikdo nehladovi, jen malo mladych lidi trpi hormonalni poruchou, vetsina tlustych ma tloustku z perizirani ...vysledek je cukrovka a vysoky cholesterin...
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

