Prave...relativne chudych, nemaji treba vlastni bazen , nebo dve auta....v kazdem pripade maji dostatek penez na jidlo, jinak by nebylo v Cesku tolik tlustych lidi, zejmena mladych ...nebo jsou taky relativen tlusti, kdyz zaberou dva sedadla?
Prave...relativne chudych, nemaji treba vlastni bazen , nebo dve auta....v kazdem pripade maji dostatek penez na jidlo, jinak by nebylo v Cesku tolik tlustych lidi, zejmena mladych ...nebo jsou taky relativen tlusti, kdyz zaberou dva sedadla?
Obezita nevzniká z blahobytu. To by musel být například Babiš jako luftbalon. Zase ses malinko sekla.
Ne nesekla, proc nebylo tolik tlustych lidi za socialismu? Proc prichazi z Afriky hubeni lide, kteri v kratke debe ztloustnou? Jejich deti jsou stihle a narustaji do neskutecne vysky diky dostatku jidla. Rovnez tak Asiati, puvodne maleho vzrustu, rodi se jim deti, keter jsou mnohem vyssi a stihle zustavaji. Tloustka se siri Evropou a pritom zde nikdo nehladovi, jen malo mladych lidi trpi hormonalni poruchou, vetsina tlustych ma tloustku z perizirani ...vysledek je cukrovka a vysoky cholesterin...
A proč na tom západě- USA byli jsou a budou tak morbidně tlustí
lidé?
My jsme za socialismu tak blbě dopadnout nechtěli)))
a tak se na tom ,,západě,, nepřežírej, nebudeš tak často padat na hubu.
