SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6842

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #6842
Reakce na příspěvek #6839

Obezita nevzniká z blahobytu. To by musel být například Babiš jako luftbalon. Zase ses malinko sekla.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #6848 (1)

Ne nesekla, proc nebylo tolik tlustych lidi za socialismu? Proc prichazi z Afriky hubeni lide, kteri v kratke debe ztloustnou? Jejich deti jsou stihle a narustaji do neskutecne vysky diky dostatku jidla. Rovnez tak Asiati, puvodne maleho vzrustu, rodi se jim deti, keter jsou mnohem vyssi a stihle zustavaji. Tloustka se siri Evropou a pritom zde nikdo nehladovi, jen malo mladych lidi trpi hormonalni poruchou, vetsina tlustych ma tloustku z perizirani ...vysledek je cukrovka a vysoky cholesterin...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6862 (2)

A proč na tom západě- USA byli jsou a budou tak morbidně tlustí lidé?
My jsme za socialismu tak blbě dopadnout nechtěli)))
a tak se na tom ,,západě,, nepřežírej, nebudeš tak často padat na hubu. *4585*