Lepší argument než taková píčovina tě nenapadl?
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Lepší argument než taková píčovina tě nenapadl?
To logicky vyplyva z toho, co jsi napsala, sama vzhledem k utlemu veku jsi komunisty rizeny system nezazila, tak to musis mit z vypraveni rodinnych prislusniku, pochybuji, ze jsi se to ucila ve skole.
Ano… Všichni senioři které znám byli kovaní komunisté.-)))) Jediný komunista v rodině byl prastrýc aby získal funkci mistra ve fabrice a ostatní si z něho utahovali. Ale v hospodě nadával na komanče jako všichni ostatní. Protože ještě nevěděli co je čeká.-)